Přejít k hlavnímu obsahu

Asistentka personálního oddělení - Kladno

Vzdělání: Středoškolské vzdělání

Popis funkce technická pozice Asistentka personálního oddělení - Kladno

Pro našeho klienta zahraniční

logistickou a přepravní společnosti

Hledáme uchazečku/uchazeče na pozici

Asistentka personálního oddělení

s jazykem rumunština nebo maďarština

Pracovní náplň:

Péče v rámci povinností personálního oddělení

o rumunsky nebo maďarsky hovořící zaměstnance – řidiče.

- Nábor, představení podmínek včetně pracovní smlouvy

- Pomoc při vyřizování pracovních formalit

- Pomoc a tlumočení při nástupu/výstupu zaměstnanců

i během jejich pracovního poměru

Všestranné využití znalosti rumunského nebo maďarského jazyka

Na každodenní bázi při vyřizování operativy s tímto portfoliem zaměstnanců

Požadavky:

rumunský nebo maďarský jazyk znalost slovem i písmem komunikativně

MS Office

administrativní pečlivost a zodpovědnost

schopnost tlumočit a interpretovat přejaté informace

organizační nadání

příjemný a kolegiální přístup

nástup možný po domluvě

ohodnocení mezi 25 až 30 tis. Kč dle zkušeností,

a další podmínky budou představeny.

Pozice je vhodná pro kandidátů v okolí Kladno,

Praha západ a najde-li se rodilý mluvčí,

může to být pro něco dlouhodobé

a smysluplné pracovní uplatnění.

Odpovíme obratem všem kandidátům, prosíme o C.V. s fotografií

Na hana.simovazavinacmaintec.net

731 526 957

Více podrobností

Vzdělání:
Středoškolské vzdělání
Odvětví:
Automobilový průmysl
Pracovní doba:
Plný úvazek

Máte k této pozici dotazy?

hana.simova@maintec.net
Přihlásit se na tuto pozici »
Přihlásit se nyní »

Nezaujala Vás žádná z pozic?

Rádi Vám s výběrem pomůžeme.

Můžete navštívit jednu z našich poboček, nebo nám poslat Váš životopis.

International jobs

More international jobs, written in English, can be found on our international portal