Přejít k hlavnímu obsahu

Autoklempíř - BELGIE

Vzdělání: Odborné vzdělání

Popis funkce technická pozice Autoklempíř - BELGIE

Pro našeho belgického partnera hledáme autoklempíře. Nabízíme stabilní a dobře placenou práci v moderní dílně na základě belgické smlouvy!

Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva

Náplň práce:

- Demontáž -Broušení / MIG / MAG

- Vyklepování -Rovnání dílů s použitím rámu

- Montáž opravených dílů

Požadavky:

- Řidičský průkaz kat. B a vlastní auto 2–3 let zkušeností jako klempíř

Finanční podmínky:

- Atraktivní plat / který bude dohodnut (2000 € čistého/měsíc a výše)

- Bonus: 13tý plat, rekreační bonus, cestovné do zaměstnání, rodinné přídavky, zdravotní a úrazové pojištění

- Úhrada první cesty do Belgie (€ 125)

- Placená dovolená

- Dobré ubytování v blízkosti pracoviště (€ 70 týdně)

V případě zájmu zašlete svůj strukturovaný životopis v AJ / NJ na emailovou adresu zdenek.jasek@maintec.net.

Více podrobností

Vzdělání:
Odborné vzdělání
Odvětví:
Stavební inženýrství
Pracovní doba:
Plný úvazek

Máte k této pozici dotazy?

Kontaktní osoba:
Maintec Kladno
Kontaktní adresa:
Osvob. pol. vězňů 570/577
PSČ:
272 01
Kontaktní město společnosti:
Kladno
Telefonní číslo:
+420 737 033 714
zdenek.jasek@maintec.net
Přihlásit se na tuto pozici »
Přihlásit se nyní »

Nezaujala Vás žádná z pozic?

Rádi Vám s výběrem pomůžeme.

Můžete navštívit jednu z našich poboček, nebo nám poslat Váš životopis.

International jobs

More international jobs, written in English, can be found on our international portal