Přejít k hlavnímu obsahu

CNC Operátor (MAZAK) - Mělnicko

Vzdělání: Odborné vzdělání

Popis funkce technická pozice CNC Operátor (MAZAK) - Mělnicko

Pracovní náplň:
  • Zhotovení požadovaného výrobku dle výkresové dokumentace
  • Jedná se o kusovou výrobu
  • Obsluha a nastavování moderních CNC strojů Hermle a Mazak
Požadavky:
  • SOU/SŠ ve strojním oboru
  • Zkušenosti s obsluhováním, ideálně nastavováním programu obráběcích CNC strojů
  • Znáte a umíte používat systém Heidenhain, příp. Sinumeric, Mazatrol, Fanuc
  • Umíte dobře číst strojní výkresy
  • Průkaz jeřábníka
  • Samostatnost, zodpovědnost, zručnost
Nabídka:
  • Práce na moderních strojích v čistém prostředí
  • Dotované závodní stravování
  • Pololetní prémie a věrnostní odměny
  • Bezplatné jazykové kurzy.
  • Zajímavé ohodnocení
  • Zvýhodněné zaměstnanecké telefonní paušály.

V případě zájmu zašlete Vaše struktorované CV na hana.simova@maintec.net.

Více podrobností

Vzdělání:
Odborné vzdělání
Odvětví:
Ostatní
Pracovní doba:
Plný úvazek

Máte k této pozici dotazy?

hana.simova@maintec.net
Přihlásit se na tuto pozici »
Přihlásit se nyní »

Nezaujala Vás žádná z pozic?

Rádi Vám s výběrem pomůžeme.

Můžete navštívit jednu z našich poboček, nebo nám poslat Váš životopis.

International jobs

More international jobs, written in English, can be found on our international portal