Přejít k hlavnímu obsahu

CNC OPERÁTOR / PROGRAMÁTOR - KLADNO / SLANÝ / PRAHA

Vzdělání: Odborné vzdělání

Popis funkce technická pozice CNC OPERÁTOR / PROGRAMÁTOR - KLADNO / SLANÝ / PRAHA

Náplň práce:

  • obrábění na CNC soustruzích, programování
  • sestavení nástrojů a materiálů, určení parametrů řezu
  • práce s měřidly

Vy máte:

  • Vzdělání strojního zaměření nebo zkušenosti s obsluhou a programováním CNC soustruhu
  • Schopnost orientace v normách a v technických podkladech pro obrábění
  • Zájem naučit se vše potřebné, přestože jste právě dokončili školu a nemáte praktické zkušenosti
  • Ochotu pracovat ve třísměnném provozu (ranní/odpolední/noční), příp. v nepřetržitém provozu

My nabízíme:

  • Možnost stát se kvalifikovaným odborníkem
  • Podílet se na inovativních průmyslových řešeních
  • Osobní rozvoj, školení, profesní růst, nové zkušenosti
  • Mnoho benefitů, ze kterých si určitě vyberete
  • Bonusy nad rámec základní mzdy
  • Práce v Praze / Kladné / Slaném
  • Nástup ihned

Kontakt: hana.simova@maintec.net

Více podrobností

Vzdělání:
Odborné vzdělání
Odvětví:
Automobilový průmysl
Pracovní doba:
Plný úvazek

Máte k této pozici dotazy?

hana.simova@maintec.net
Přihlásit se na tuto pozici »
Přihlásit se nyní »

Nezaujala Vás žádná z pozic?

Rádi Vám s výběrem pomůžeme.

Můžete navštívit jednu z našich poboček, nebo nám poslat Váš životopis.

International jobs

More international jobs, written in English, can be found on our international portal