Přejít k hlavnímu obsahu

Dělník - výroba nádobek na vstřikolisech - Praha 5

Vzdělání: Vyšší odborné vzdělání

Popis funkce technická pozice Dělník - výroba nádobek na vstřikolisech - Praha 5

Pracovní náplň:

  • příprava materiálu pro výrobu - plast granulát (manipulace s balením 25 kg, není pro ženy) doplnění do stroje doplnění barvy a etiket
  • odebírání produktů od stroje, skládání do krabic ve stanovených počtech, zabalení krabic, oštítkování
  • vizuální kontrola produktů příprava vzorků pro ujištění o kvalitě
  • skládání a lepení krabic

  • součástí práce je příprava na vyexpedování

  • pomoc při vykládání a nakládání kamionu

  • úklid a desinfekce stolu robota, třídění odpadu

  • příprava pracoviště pro další směnu, udržování čistoty

  • materiál pro balení a paletování musí být připraven předchozí směnou

Požadavky:

  • pracovní zkušenosti podobného charakteru (výroba a balení komponentů)
  • samostatnost , zodpovědnost, práce jen v malém kolektivu

Časová flexibilita:

  • nepřetržitý provoz je obsazován dle směnného kalendáře a zákonného měsíčního fondu pracovní doby
  • po-pá 8 hodinový režim - 0,5 h. přestávka, ranní, odpolední, noční
  • víkendový 12 hod 6-18 18 - 6) (1 hod. přestávka)
  • Odměna 120.- Kč/hod. měsíční bonus po uplynutí tří měsíců 5000.-/měsíc, zákonné příplatky včetně víkendového (průměrný plat 21-28 tis. Kč brutto)
  • Stravenka za každý odpracovaný den 105,- Kč (55 % hradí zaměstnavatel)
  • Nástup po domluvě nejpozději červen 2017
  • Lokalita Praha Zličín od metra autobusový spoj zdarma, nebo pěšky 15 minut

Kontakt:

hana.simova@maintec.net tel. 731 526 297

Více podrobností

Vzdělání:
Vyšší odborné vzdělání
Odvětví:
Automobilový průmysl
Pracovní doba:
Plný úvazek

Máte k této pozici dotazy?

hana.simova@maintec.net
Přihlásit se na tuto pozici »
Přihlásit se nyní »

Nezaujala Vás žádná z pozic?

Rádi Vám s výběrem pomůžeme.

Můžete navštívit jednu z našich poboček, nebo nám poslat Váš životopis.

International jobs

More international jobs, written in English, can be found on our international portal