Přejít k hlavnímu obsahu

DTP operátor - Praha Západ

Vzdělání: Odborné vzdělání

Popis funkce technická pozice DTP operátor - Praha Západ

Pracovní náplň:

  • dle předem stanoveného grafického zadání samostatně technicky zpracovává jednotlivé zakázky pro tisk obalů zejména pro flexotisk
  • Pracuje ve dvousměnném provozu v rámci deseti členného týmu

Požadujeme:

  • velmi dobré praktické znalosti v užívání Photoshopu
  • znalost Illustrator
  • zkušenost s platformou MAC výhodou
  • technické zkušenosti a dovednosti v předtiskové přípravě zakázek výhodou
  • Pečlivost, bezchybnost a zodpovědný přístup
  • (vzdělání nerozhoduje)

Nabízíme:

  • odpovídající ohodnocení (dle posouzení zkušeností) a měsíční bonus
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na penzijní pojištění
  • stravování ve firmě
  • kulturní a sportovní akce v režii společnosti pro zaměstnance i jejich členy rodiny
  • Nástup po domluvě
  • Lokalita Praha- západ, dostupnost pražskou MHD, od Kladna do 20 km

Své životopisy zasílejte na email hana.simova@maintec.net, tel: 731 526 297.

Více podrobností

Vzdělání:
Odborné vzdělání
Odvětví:
Ostatní
Pracovní doba:
Plný úvazek

Máte k této pozici dotazy?

Kontaktní osoba:
Hana Šímová
hana.simova@maintec.net
Přihlásit se na tuto pozici »
Přihlásit se nyní »

Nezaujala Vás žádná z pozic?

Rádi Vám s výběrem pomůžeme.

Můžete navštívit jednu z našich poboček, nebo nám poslat Váš životopis.

International jobs

More international jobs, written in English, can be found on our international portal