Přejít k hlavnímu obsahu

Hlavní účetní - Slaný

Vzdělání: Středoškolské vzdělání

Popis funkce technická pozice Hlavní účetní - Slaný

Požadujeme

  • SŠ/VŠ ekonomického zaměření,
  • min. 5 let praxe v účetnictví, minimálně 2 roky jako samostatný(á) účetní ve výrobní společnosti,
  • znalost české účetní legislativy, znalost daní (DPPO, DPH, silniční) schopnost sledovat a aplikovat změny,
  • běžné znalosti samostatné(ho) účetní(ho),
  • účtování výroby a skladů,
  • výhodou je znalost účtování v informačním systému MS Dynamics NAV (dříve Navision Financials),
  • anglický jazyk na základní úrovni.

Náplň práce

  • Kompletní samostatné účtování a daňová agenda firmy včetně roční závěrky, DPPO a auditu,
  • organizace menšího týmu účetních,
  • práce s účetním systémem – nastavování, úpravy a kontrola,
  • controlling - výstupy a vyhodnocování dat v excelu,
  • komunikace s auditorem a státními orgány (kontroly).

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené,
  • stravenky a občerstvení na pracovišti,
  • příjemné a přátelské pracovní prostředí,
  • prostor pro samostatnou, zodpovědnou a perspektivní práci,
  • příležitost k odbornému rozvoji.

Kontakt: hana.simova@maintec.net

Více podrobností

Vzdělání:
Středoškolské vzdělání
Odvětví:
Automobilový průmysl
Pracovní doba:
Plný úvazek

Máte k této pozici dotazy?

hana.simova@maintec.net
Přihlásit se na tuto pozici »
Přihlásit se nyní »

Nezaujala Vás žádná z pozic?

Rádi Vám s výběrem pomůžeme.

Můžete navštívit jednu z našich poboček, nebo nám poslat Váš životopis.

International jobs

More international jobs, written in English, can be found on our international portal