Přejít k hlavnímu obsahu

Marketinkový specialista nových výrobků v potravinářství - Kladensko

Vzdělání: Středoškolské vzdělání

Popis funkce technická pozice Marketinkový specialista nových výrobků v potravinářství - Kladensko

Požadujeme:

SŠ/VŠ marketing/ekonomie

Potravinářský segment - preferován

Anglický jazyk aktivně slovem i písmem

PC MS Office – Excel, prezentační programy

ŘP B – min. 1 den v týdnu výjezd (sledování konkurence)

Aktivní, kreativní a organizačně zdatná osobnost

Náplň práce:

Podílí se na vedení projektu ke každému novému produktu ve stádiu vývoje a přípravy

Správa informační banky, vzorků produktů, fotodokumentace, zajištění testování

Příprava podkladů a prezentací, pravidelných reportů, průzkum trhu

Spolupráce s vnitřními útvary společnosti – výroba, kvalita, sklad, obchod i marketing

Nabízíme:

Odpovídající ohodnocení

Připojištění/5 týdnů dovolené/stravenky

Nástup možný po domluvě

Lokalita Kladno

V případě zájmu CV zasílejte na hana.simova@maintec.net

Více podrobností

Vzdělání:
Středoškolské vzdělání
Odvětví:
Ostatní
Pracovní doba:
Plný úvazek

Máte k této pozici dotazy?

hana.simova@maintec.net
Přihlásit se na tuto pozici »
Přihlásit se nyní »

Nezaujala Vás žádná z pozic?

Rádi Vám s výběrem pomůžeme.

Můžete navštívit jednu z našich poboček, nebo nám poslat Váš životopis.

International jobs

More international jobs, written in English, can be found on our international portal