Přejít k hlavnímu obsahu

Nákupčí náhradních dílů

Vzdělání: Základní vzdělání

Popis funkce technická pozice Nákupčí náhradních dílů

Pro našeho klienta hledáme vhodné uchazeče na pozici Nákupčí náhradních dílů.

Účelem této pozice je zajišťování nákupu náhradních dílů od dodavatelů dle požadavků poboček a servisního střediska v rámci České republiky, a to včas a na správné místo. Vede hlavní sklad s cílem dodržení stanovených nákladů a aktuálnosti dílů na mechanizaci a stroje ve strojovém parku. Pracovník na této pozici rovněž kontroluje odhad nákladů souvisejících s údržbou a opravami zařízení od techniků, reportuje přímému nadřízenému (Servisní manažer).

NÁPLŇ PRÁCE:

Zajištění hlavních skladových procesů (příjem/výdej, evidence, skladování, inventura).Zodpovědnost za hlavní sklad.poskytování kvalitního zákaznického servisu,předání stroje zákazníkovi a s tím související zaškolení (zastoupení technika)kontroluje a reportuje odhady nákladů na opravy zařízení, včetně materiálů a náhradních dílů,vedení příslušné skladové dokumentace a záznamů o údržbě,správné používání výrobních prostředků, nástrojů a pomůcek,řádná péče o majetek společnosti, inventarizace svěřeného zboží a vybavení hlavního skladu,řídit se interními předpisy a používat příslušnou dokumentaci pro úkoly v rámci nákupu, logistiky a příjmu/výdeji skladových zásob,zpracování ostatních úkolů dle pokynů nadřízeného v rámci pozice.Reportuje náklady za nákup náhradních dílů.Vede skladové hospodářství v systému společnosti. Zajišťuje dodržení pravidel nákupu napříč společností.Odborně proškoluje vybrané zaměstnance s cílem poskytnutí efektivního nákupního procesu a skladových služeb na pobočkách

Požadujeme:

* Vzdělání SOU technického směru. Praxe v nákupu náhradních dílů (stroje a sortiment půjčovny)* Prokazatelné zkušenosti s vedením skladu (samostatnost, schopnost improvizace). * Orientace v technických schématech, aktivní vyhledávání podkladů pro objednávky náhradních dílů* Znalost MS OFFICE na uživatelské úrovni. Orientace v počítačovém programu (Navision, K2, SAP apod.) výhodou.* Řízení služebního vozidla – platný ŘP sk.B, popřípadě další spec.skupiny.VZV výhodou.* Český jazyk plynule slovem i písmem.* Výhodou je znalost angličtiny, slovem i písmem (B1).Aktivní komunikace a přístup ke svěřeným úkolům.* Fyzická zdatnost je podmínkou!* Pečlivost, zodpovědnost a spolehlivost.* Práce na PC (program Navision – vyškolíme)* Zvládnutí nastavení si priorit.* Týmová spolupráce i schopnost samostatné práce.* Chuť zdokonalovat se.* Profesionální přístup

Nabízená mzda 27 - 32000Kč

Pokud Vás naše nabídka oslovila, prosím, zašlete CV na leos.fikeis@maintec.net

Více podrobností

Vzdělání:
Základní vzdělání
Odvětví:
Automobilový průmysl
Pracovní doba:
Plný úvazek

Máte k této pozici dotazy?

leos.fikeis@maintec.net
Přihlásit se na tuto pozici »
Přihlásit se nyní »

Nezaujala Vás žádná z pozic?

Rádi Vám s výběrem pomůžeme.

Můžete navštívit jednu z našich poboček, nebo nám poslat Váš životopis.

International jobs

More international jobs, written in English, can be found on our international portal