Přejít k hlavnímu obsahu

Obchodník pro SW rešení - ZLÍNSKÝ KRAJ

Místo: Zlínský kraj – Vzdělání: Vysokoškolské vzdělání

Popis funkce technická pozice Obchodník pro SW rešení - ZLÍNSKÝ KRAJ

Pro našeho klienta, dynamicky se rozvíjející softwarovou společnost působící v oblasti vývoje a realizace SW řešení se sídlem ve Zlíně, hledáme vhodné kandidáty na pozici OBCHODNÍK se zaměřením na specifická SW řešení 3D CAD a PLM.

Hledáme komunikativního člověka s obchodnickým talentem a přehledem o informačních technologiích, schopného samostatně uvažovat a přicházet s novými nápady.

Jsme systémovým integrátorem komplexního řešení počítačové podpory technické přípravy výroby pro průmyslové podniky, projekční a inženýrské kanceláře a dodavatelem řešení pro digitální archivaci a zálohování i pro jiné typy organizací.
Naše řešení zahrnuje jednak softwarové produkty, které svojí kvalitou garantují vložené investice zákazníků, ale také analýzu potřeb uživatele a projekt nasazení systému, dodávku a instalaci hardware a síťového řešení, školení a technickou podporu uživatele po celou dobu používání. Máme vytvořeno dostatečné technické i obchodní zázemí a působí samostatně v teritoriu České republiky a Slovenska.

Nabízené 3D PLM řešení je sestaveno z produktů společnosti Dassault Systèmes: CATIA pro 3D návrh virtuálního výrobku, ENOVIA pro správu dat a řízení životního cyklu výrobku, DELMIA pro virtuální výrobu, SIMULIA pro virtuální testování a simulaci, 3DVIA pro spolupráci a komunikaci nad 3D daty, bezplatný 2D CAD, EXALEAD - vyhledávací platforma pro podnikovou a veřejnou sféru.

Pracovní náplň:

- obchodní aktivity zaměřené na 3D PLM řešení
- vyhledávání a rozvoj obchodních příležitostí
- obchodní vedení nových projektů
- péče o vybrané stávající zákazníky
- podpora marketingových aktivit

Požadavky:

- vysokoškolské vzdělání technického zaměření (nejlépe strojírenské obory, popř. informační technologie)
- praxe v obchodních aktivitách se zaměřením na softwarová řešení (ERP, CAx, PLM)
- nebo praxe v průmyslu (nejlépe strojírenství, automobilový, letecký průmysl, nástrojárny atd.)
- praxe obchodníka nebo manažerské zkušenosti jsou výhodou
- aktivní znalost anglického jazyka (minimálně úroveň mírně pokročilý)
- řidičský průkaz

Nabízíme:

- atraktivní platové ohodnocení, systém motivace a benefitů
- zázemí stabilní a dlouhodobě úspěšné společnosti
- profesní růst a možnost dalšího vzdělávání
- příjemné pracovní prostředí

V případě zájmu zašlete svůj strukturovaný životopis na emailovou adresu leos.fikeis@maintec.net. Následně Vás budeme informovat o dalším postupu tohoto výběrového řízení.

Více podrobností

Kontaktní město společnosti:
Zlínský kraj
Vzdělání:
Vysokoškolské vzdělání
Odvětví:
Stavební inženýrství
Pracovní doba:
Plný úvazek

Máte k této pozici dotazy?

Kontaktní osoba:
Leoš Fikeis
Kontaktní adresa:
Kvítkova 3687/52
PSČ:
760 01
Zlín
Telefonní číslo:
+420731526255
leos.fikeis@maintec.net
Přihlásit se na tuto pozici »
Přihlásit se nyní »

Nezaujala Vás žádná z pozic?

Rádi Vám s výběrem pomůžeme.

Můžete navštívit jednu z našich poboček, nebo nám poslat Váš životopis.

International jobs

More international jobs, written in English, can be found on our international portal