Přejít k hlavnímu obsahu

Pokladač podlah z potěrového betonu - BELGIE

Místo: BELGIE – Vzdělání: Odborné vzdělání

Popis funkce technická pozice Pokladač podlah z potěrového betonu - BELGIE

Pro společnost v Belgii hledáme vhodné uchazeče na pozici BETONÁŘE PODLAH.

Co bude Vaším úkolem?

  • pokládání podlahy z potěrového betonu podle belgických standardů
  • pokládání izolace pod podlahu
  • zarovnávání povrhu ručními nástroji
  • práce podle dokumentace
  • příprava pracoviště a stavebního materiálu

Co od Vás očekáváme?

  • znalost angličtiny na komunikativní úrovni
  • alespoň 5 let zkušenosti na pozici betonáře - pokládání potěrových betonových podlah (ze směsi dihydrátu síranu vápenatého, cementu a drsných říčních kamenů)
  • vlastnictví VCA výhodou

Co můžeme nabídnout?

  • mzda 14,4 EUR hrubého / hod.
  • denní směnu (38 hodin týdně)
  • jednorázovou kompenzaci cesty do Belgie ve výši 125 EUR
  • pomoc se zajištěním ubytování (260 EUR měsíčně - zaměstnanec si platí ubytování sám)
  • zaměstnání v ekonomicky stabilní společnosti
  • smlouvu na dobu určitou
  • nástup po dohodě

V případě zájmu zasílejte prosím Váš životopis v českém/slovenském jazyce a zároveň s anglickým životopisem na tento e-mail petr.petrak@maintec.net.

Více podrobností

Kontaktní město společnosti:
BELGIE
Vzdělání:
Odborné vzdělání
Odvětví:
Stavebnictví
Pracovní doba:
Plný úvazek

Máte k této pozici dotazy?

Kontaktní osoba:
Petr Petrák
Kontaktní adresa:
Kvítkova 3687/52
PSČ:
760 01
Zlín
Telefonní číslo:
+420 736 159 730
leos.fikeis@maintec.net
Přihlásit se na tuto pozici »
Přihlásit se nyní »

Nezaujala Vás žádná z pozic?

Rádi Vám s výběrem pomůžeme.

Můžete navštívit jednu z našich poboček, nebo nám poslat Váš životopis.

International jobs

More international jobs, written in English, can be found on our international portal