Přejít k hlavnímu obsahu

Programátor PLC - Otrokovice

Místo: Otrokovice – Vzdělání: Vyšší odborné vzdělání

Popis funkce technická pozice Programátor PLC - Otrokovice

Pro našeho klienta, úspěšnou českou firmu, hledáme vhodné uchazeče na pozici programátora PLC do Otrokovic.

Co Vás čeká?

  • samostatný programování PLC, PC systémů pro jednoúčelové stroje a zařízení
  • tvorba nulté verze SW, vývoj SWS, instalace, oživování a ladění SW na strojích
  • znalosti programování PLC řídících automatů minimálně SIMATIC, optimálně Bosch Rexroth Indralogic nebo Beckhof
  • znalost programování úloh PC vítána
  • samostatné vedení projektů
  • zajišťování činností konstrukce SW
  • komunikace se zákazníky, instalace strojů u zákazníků, školení obsluhy strojů – část SW
  • organizační zajišťování oživování a instalací jednoúčelových strojů, jejich systémů a zařízení.

Co od Vás požadujeme?

  • vzdělání SŠ, VŠ elektrotechnického nebo IT směru
  • znalost EPLAN vítána – není podmínkou
  • znalost programování PLC (základy), používané systémy Siemens, Bosch Indralogic, Alan Bradley, Backhoff, (minimálně se požaduje znalost jednoho programovacího prostředí)
  • praxe SW programátora výhodou
  • kreativita, bezkonfliktnost, schopnost týmové práce, odpovědnost, znalost oboru automatizační techniky
  • řidičský průkaz B
  • znalost anglického jazyka vítána

Co Vám můžeme nabídnout?

  • plat: 25000 až 45000,- Kč (záleží na praxi a dovednostech uchazeče)
  • Termín nástupu: ihned
  • příspěvek na stravování
  • profesní růst – odborné školení
  • kurzy AJ
  • příspěvek zaměstnavatele na důchodové připojištění

Vaše životopisy posílejte na e-mail: leos.fikeis@maintec.net

Více podrobností

Kontaktní město společnosti:
Otrokovice
Vzdělání:
Vyšší odborné vzdělání
Odvětví:
Stavební inženýrství
Pracovní doba:
Plný úvazek

Máte k této pozici dotazy?

Kontaktní osoba:
Leoš Fikeis
Kontaktní adresa:
Kvítkova 3687/52
PSČ:
760 01
Zlín
Telefonní číslo:
+420731526255
leos.fikeis@maintec.net
Přihlásit se na tuto pozici »
Přihlásit se nyní »

Nezaujala Vás žádná z pozic?

Rádi Vám s výběrem pomůžeme.

Můžete navštívit jednu z našich poboček, nebo nám poslat Váš životopis.

International jobs

More international jobs, written in English, can be found on our international portal