Přejít k hlavnímu obsahu

Servisní technik do dílny v Mladé Boleslavi

Místo: Mladá Boleslav – Vzdělání: Odborné vzdělání

Popis funkce technická pozice Servisní technik do dílny v Mladé Boleslavi

Pro našeho klienta, významnou mezinárodní společnost sídlící v Praze, hledáme vhodného kandidáta na pozici SERVISNÍ TECHNIK do dílny v Mladé Boleslavi.

Co Vás čeká?

  • Hledáme zručné uchazeče, kteří se budou po proškolení podílet na opravě vysokozdvižných vozíků v servisní dílně klienta v areálu Škoda Auto Mladá Boleslav

  • technická podpora zákazníkům

  • podpora zákazníků

  • vyhotovování servisních nabídek

Co od Vás očekáváme / požadujeme?

  • SŠ technického směru (elektrotechnika, slaboproud) nebo vyučen (elektro, autoelektrika)
  • zkušenosti s opravami elektromotorů, strojů a zařízení výhodou
  • praxe v oboru manipulační technika výhodou
  • základní znalosti mechaniky a hydrauliky
  • uživatelská znalost práce s PC (MS Windows, Internet)
  • vyhláška 50 výhodou
  • řidičský průkaz skupiny B nebo C nebo T
  • čistý trestní rejstřík
  • základní znalost Nj nebo Aj výhodou
  • přesnost-spolehlivost
  • logické a kombinační schopnosti
  • manuální zručnost
  • schopnost samostatné práce - ochota učit se
  • flexibilita
  • vysoké pracovní nasazení a loajalita

Nabízíme zaměstnání ve stabilní zahraniční společnosti na pracovní smlouvu, zajímavé finanční ohodnocení, systém firemních bonusů a benefitů, stravenky v hodnotě 105 Kč, 5. týden dodatkové dovolené, penzijní pojištění, závodní lékařská péče, bezplatná právní klinika, systém školení.

Nástup: ihned, případně dohodou

Těšíme se na váš životopis.

Více podrobností

Kontaktní město společnosti:
Mladá Boleslav
Vzdělání:
Odborné vzdělání
Odvětví:
Stavební inženýrství
Pracovní doba:
Plný úvazek

Máte k této pozici dotazy?

Kontaktní osoba:
Leoš Fikeis
Kontaktní adresa:
Kvítkova 3687/52
PSČ:
760 01
Zlín
Telefonní číslo:
+420731526255
leos.fikeis@maintec.net
Přihlásit se na tuto pozici »
Přihlásit se nyní »

Nezaujala Vás žádná z pozic?

Rádi Vám s výběrem pomůžeme.

Můžete navštívit jednu z našich poboček, nebo nám poslat Váš životopis.

International jobs

More international jobs, written in English, can be found on our international portal