Přejít k hlavnímu obsahu

Specialista pro podporu prodeje a marketing - Kladensko

Vzdělání: Středoškolské vzdělání

Popis funkce technická pozice Specialista pro podporu prodeje a marketing - Kladensko

Požadujeme:

VŠ/SŠ minimálně 2 roky praxe v oboru nejlépe v zahraniční výrobní firmě

Aktivní AJ – komunikace s centrálou slovem i písemně

MS Office – Word, Excel, správa web stránek – na velmi dobré úrovni

SAP CRM k zaškolení

Zkušenost s využitím internet marketingu – Google, Seznam, poptávkové servery, online inzerce

Správa Google Analytics

Velmi dobrý verbální a písemný projev včetně vystupování

Pracovní náplň:

Reporting prodejů, aktivit obchodníků, analýzy otevřených objednávek, fakturací, měsíční obchodní report, mapování příležitostí

udržování databáze pro direct mailing

Správa firemních tiskovin /produktové katalogy, letáky, polepy firemních aut, vizitky fotografie

Inzerce/PR, sponzoring, jednání s agenturami, příprava referencí, prezentací a promo aktivit

Komunikace s centrálou v anglickém jazyce

Nabízíme:

Práci v přátelském kolektivu

Odpovídající ohodnocení

Mix zajímavých firemních benefitů – odměny, pojištění, vzdělávání, stravování

Nástup po domluvě

Kontaktní osoba: Hana Šímová, 731 526 297 hana.simova@maintec.net

Více podrobností

Vzdělání:
Středoškolské vzdělání
Odvětví:
Ostatní
Pracovní doba:
Plný úvazek

Máte k této pozici dotazy?

Kontaktní osoba:
Maintec Kladno
Kontaktní adresa:
Suchardova 694
PSČ:
272 01
Kontaktní město společnosti:
Kladno
Telefonní číslo:
+420 731 526 297
hana.simova@maintec.net
Přihlásit se na tuto pozici »
Přihlásit se nyní »

Nezaujala Vás žádná z pozic?

Rádi Vám s výběrem pomůžeme.

Můžete navštívit jednu z našich poboček, nebo nám poslat Váš životopis.

International jobs

More international jobs, written in English, can be found on our international portal