Přejít k hlavnímu obsahu

Svářeč optických vláken - BELGIE

Vzdělání: Odborné vzdělání

Popis funkce technická pozice Svářeč optických vláken - BELGIE

Pro našeho belgického partnera hledáme zkušeného svářeče optických vláken.

Nabízíme stabilní a dobře placenou práci na základě belgické smlouvy.

Požadavky:

  • Komunikativní úroveň anglického nebo holandského jazyka či německého nebo francouzského
  • Minimálně tři roky praxe na stejné pozici v posledních letech

Finanční podmínky:

  • Atraktivní plat: € 15 hrubého / hod. + Po třech měsících k dispozici služební vozidlo + služební výstroj
  • Bonus: třináctý plat, peníze na dovolenou, cestovné, rodinné přídavky, zdravotní a úrazové pojištění
  • Možnost dělat přesčasy a práci v sobotu
  • All-time (40 hodin)
  • Úhrada za první příjezd do Belgie (€ 125)
  • Placená dovolená
  • Ubytování v blízkosti pracoviště

Náplň práce:

  • Rychlá oprava poškozeného optického vlákna
  • Analýza optických spojů
  • Oddělení optického vlakna a roztroušených vláken (9 / 125μ, 50 / 125μ, 62,5 / 125μ)
  • Práce s moderním nástrojem pro sdílení FUSION
  • Práce s reflektometrem a odhad ztrát za použití vhodných nástrojů
  • Označení a montáž vláken
  • Dokončení datové sítě připojení
  • Údržba a pravidelné kontroly elektroinstalace

Pokud máte o pozici zájem, zašlete nám Váš životopis v jednom z uvedených cizích jazyků na zdenek.jasek@maintec.net.

Více podrobností

Vzdělání:
Odborné vzdělání
Odvětví:
Stavební inženýrství
Pracovní doba:
Plný úvazek

Máte k této pozici dotazy?

Kontaktní osoba:
Maintec Kladno
Kontaktní adresa:
Suchardova 694
PSČ:
272 01
Kontaktní město společnosti:
Kladno
Telefonní číslo:
+420 737 033 714
zdenek.jasek@maintec.net
Přihlásit se na tuto pozici »
Přihlásit se nyní »

Nezaujala Vás žádná z pozic?

Rádi Vám s výběrem pomůžeme.

Můžete navštívit jednu z našich poboček, nebo nám poslat Váš životopis.

International jobs

More international jobs, written in English, can be found on our international portal