Přejít k hlavnímu obsahu

TECHNIK pro chladírenské zařízení IHNED - Praha

Vzdělání: Odborné vzdělání

Popis funkce technická pozice TECHNIK pro chladírenské zařízení IHNED - Praha

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Zajišťuje servis zařízení v oblasti komerčního chlazení
  • Diagnostikuje přidělené poruchy a odstraňuje je
  • Provádí přidělené plánované činnosti (preventivní prohlídky, záruční prohlídky, revize úniků)
  • Komunikuje s prodejním technikem, předává hotové zakázky
  • Zodpovídá za včasné zpětné hlášení o provedení práce na Call centrum společnosti
  • Řádně a včas zpracovává podklady o provedené práci (opravní listy, týdenní výkaz práce apod.)

POŽADUJEME:

  • Výuční list v oboru chladicí technika
  • Elektro zkouška minimálně § 50 vyhláška 6, certifikát na práci s F-plyny kategorie I.
  • Svářečský průkaz výhodou, ŘP B

NABÍZÍME:

  • ohodnocení a následující benefity, které překvapí
  • 5 týdnů dovolené
  • flexipasy (10.000,-/rok), vzdělávání a jazyk. kurzy
  • oběd za 20 Kč /dotované stravování/
  • příspěvky na životní, penzijní připojištění
  • bezplatné úrazové pojištění zaměstnanců

Pro více informací / V případě zájmu kontaktujte: hana.simova@maintec.net

Více podrobností

Vzdělání:
Odborné vzdělání
Odvětví:
Stavební inženýrství
Pracovní doba:
Plný úvazek

Máte k této pozici dotazy?

zdenek.jasek@maintec.net
Přihlásit se na tuto pozici »
Přihlásit se nyní »

Nezaujala Vás žádná z pozic?

Rádi Vám s výběrem pomůžeme.

Můžete navštívit jednu z našich poboček, nebo nám poslat Váš životopis.

International jobs

More international jobs, written in English, can be found on our international portal