Přejít k hlavnímu obsahu

Vedoucí servisní technik - Praha-Strašnice

Místo: Praha-Malešice – Vzdělání: Odborné vzdělání

Popis funkce technická pozice Vedoucí servisní technik - Praha-Strašnice

Pro našeho klienta, mezinárodní společnost s dlouholetou tradicí a podnikající v oblasti stavební techniky, hledáme vhodného kandidáta na pozici vedoucího servisního technika pro Prahu a okolí. Jedná se o lokalitu: Praha - Strašnice.

Co Vás čeká?

  • vedení servisního střediska, zodpovědnost za administrativu spojenou s vedením (fakturace, obchodní komunikace, atd.)
  • provádění diagnostiky závad, oprav a funkčních kontrol na určeném zařízení (buď u klienta nebo v servisním středisku)
  • příprava techniky pro pronájem: zajištění funkčnosti v průběhu pronájmu, telefonické poradenství a poskytování zákaznického servisu
  • odhadování nákladů na opravy zařízení (včetně materiálů a náhrad. dílů)
  • práce podle dokumentace, vedení záznamů o údržbě, inventarizace svěřeného zboží a dodržování interních předpisů

Co od Vás očekáváme?

  • SŠ technického směru
  • znalost strojového zařízení a materiálů
  • praxe s diagnostikou a opravami ( = samostatné jednání)
  • komunikativnost
  • uživatelská znalost PC
  • ŘP sk. B

Co Vám můžeme nabídnout?

  • jednosměnný provoz (7-16 h)
  • mzda až 45 000 Kč a příplatky za pohotovost
  • možnost odborných školení, dovolená navíc, cafeteria systém

Více podrobností

Kontaktní město společnosti:
Praha-Malešice
Vzdělání:
Odborné vzdělání
Odvětví:
Stavební inženýrství
Pracovní doba:
Plný úvazek

Máte k této pozici dotazy?

Kontaktní osoba:
Leoš Fikeis
Kontaktní adresa:
Kvítkova 3687/52
PSČ:
760 01
Zlín
Telefonní číslo:
+420731526255
leos.fikeis@maintec.net
Přihlásit se na tuto pozici »
Přihlásit se nyní »

Nezaujala Vás žádná z pozic?

Rádi Vám s výběrem pomůžeme.

Můžete navštívit jednu z našich poboček, nebo nám poslat Váš životopis.

International jobs

More international jobs, written in English, can be found on our international portal