Aplikační a servisní inženýr - Kladensko

Country: Czech Republic – Education level: Master (+)

Job Description technical vacancy Aplikační a servisní inženýr - Kladensko

APLIKAČNÍ A SERVISNÍ INŽENÝR

Požadavky:

Vysokoškolské vzdělání technického směru např. mechatronika (výhodou)

AJ komunikativní znalost

PC MS Office

Ochota k flexibilní pracovní době

ŘP – B

Pracovní náplň:

Instalace, servis, poradenství, zaškolování obsluhy pro měřící přístroje 3D a 2D

Měřící stanice, videosystémy, optická měřící zařízení, souřadnicové měřící přístroje

na zjišťování mechanických vlivů na materiál a výrobky, měřící ramena

budování vztahů se zákazníky

pracovní úkoly spojené s cestováním po ČR i v kanceláři

Nabízíme:

Odpovídající ohodnocení + podíl na výsledku

Zaškolení i pro absolventa VŠ

Zázemí společnosti s dlouhodobou tradicí

Přátelský kolektiv

Nástup 2017 – dle dohody

Hledáme uchazeče z okolí severozápad od Prahy (nutné pro dojezd do zaměstnání)

Všem odpovíme, C.V. zasílejte na hana.simova@maintec.net 731 526 297

Other information

Education level:
Master (+)
Sectors:
Mechanical Engineering
Working time:
Full Time

Do you have questions about this vacancy?

hana.simova@maintec.net

Not found what you were looking for?

The Maintec team will be happy to help you!

You can visit us in one of our international offices, e-mail us or leave your resumé.