Asistent výroby - Kladensko

Country: Czech Republic – Education level: High school

Job Description technical vacancy Asistent výroby - Kladensko

Pro našeho významného zákazníka hledáme uchazeče na pozici

Asistent výroby pro zahraniční společnost Praha-západ

Pracovní náplň:

  • Zpracovává a vytváří interní dokumenty výroby
  • Podílí se na zlepšování procesů výroby a zavádění změn ve výrobě
  • Řídí menší projekty
  • Sleduje, vyhodnocuje a kontroluje výsledky výroby
  • Zpracovává reporty
  • Spolupracuje s mistry, supervizory

Požadujeme:

  • SŠ s maturitou/VŠ, nejlépe technického zaměření
  • Komunikativnost, týmová spolupráce
  • Pokročilá znalost anglického jazyka
  • Pokročila znalost Excelu
  • Zkušenost s vedením projektů výhodou
  • Pečlivost a odpovědný přístup k práci
  • Samostatnost, flexibilita
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Praxe z výrobní společnosti výhodou

Nabízíme:

  • Zaměstnanecké výhody: roční bonus, 5 dní dovolené navíc, příspěvek na penzijní připojištění, věrnostní bonus, závodní stravování
  • Profesionální rozvoj, školení
  • Nástup možný ihned
  • Smlouva na dobu neurčitou

Všem vhodným uchazečům odpovíme obratem, tel: 731 526 297 hana.simova@maintec.net

Other information

Education level:
High school
Sectors:
Various
Working time:
Full Time

Do you have questions about this vacancy?

Contact:
Maintec Kladno
Contact address:
Suchardova 694
Zipcode:
272 01
Location:
Kladno
Phone number:
+420 731 526 297
hana.simova@maintec.net

Not found what you were looking for?

The Maintec team will be happy to help you!

You can visit us in one of our international offices, e-mail us or leave your resumé.