Autoklempíř - BELGIE

Country: Belgium – Education level: Vocational

Job Description technical vacancy Autoklempíř - BELGIE

Pro našeho belgického partnera hledáme autoklempíře. Nabízíme stabilní a dobře placenou práci v moderní dílně na základě belgické smlouvy!

Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva

Náplň práce:

- Demontáž -Broušení / MIG / MAG

- Vyklepování -Rovnání dílů s použitím rámu

- Montáž opravených dílů

Požadavky:

- Řidičský průkaz kat. B a vlastní auto 2–3 let zkušeností jako klempíř

Finanční podmínky:

- Atraktivní plat / který bude dohodnut (2000 € čistého/měsíc a výše)

- Bonus: 13tý plat, rekreační bonus, cestovné do zaměstnání, rodinné přídavky, zdravotní a úrazové pojištění

- Úhrada první cesty do Belgie (€ 125)

- Placená dovolená

- Dobré ubytování v blízkosti pracoviště (€ 70 týdně)

V případě zájmu zašlete svůj strukturovaný životopis v AJ / NJ na emailovou adresu zdenek.jasek@maintec.net.

Other information

Education level:
Vocational
Sectors:
Mechanical Engineering
Working time:
Full Time

Do you have questions about this vacancy?

Contact:
Maintec Kladno
Contact address:
Osvob. pol. vězňů 570/577
Zipcode:
272 01
Location:
Kladno
Phone number:
+420 737 033 714
zdenek.jasek@maintec.net

Not found what you were looking for?

The Maintec team will be happy to help you!

You can visit us in one of our international offices, e-mail us or leave your resumé.