Elektrokonstruktér - manípulační technika - okolí Prahy

Country: Czech Republic – Education level: Higher professional education

Job Description technical vacancy Elektrokonstruktér - manípulační technika - okolí Prahy

Pro našeho zákazníka hledáme uchazeče na výše uvedenou pozici.

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ – obor silnoproudá elektrotechnika a praxe
  • Znalost konstrukce výrobní elektro dokumentace v pgm ECSCAD
  • PC MS Office, SAP-výhodou

Pracovní náplň :

  • Projednání technického řešení zakázky – spolupráce se zákazníkem, mechanickou konstrukcí, subdodavateli
  • Vlastní zpracování zakázky , určení součástek, tvorba kusovníku v SAP, konstrukční přejímky, podpora výroby, účast při uvádění zařízení do provozu ve výrobě i u zákazníka, zpracovávání návodů a dokumentace

Nabízíme:

  • Dlouhodobou perspektivu v mezinárodní firmě s tradicí ve světě i ČR
  • Odpovídající ohodnocení
  • Zaměstnanecké benefity /13 plat, vánoční bonus, 5 týdnů dovolené, pojištění, stravování ve firmě
  • Profesní vzdělávání, společenské firemní akce
  • Nástup po dohodě ihned

Lokalita 25 km od Prahy Západ

Kontaktujte

Hana.simova@maintec.net tel. 731 526 297

Other information

Education level:
Higher professional education
Sectors:
Mechanical Engineering
Working time:
Full Time

Do you have questions about this vacancy?

Contact:
Hana Šímová
Contact address:
Osvob. pol. vězňů 570/577
Zipcode:
272 01
Location:
Kladno
Phone number:
+420 731 526 297
hana.simova@maintec.net

Not found what you were looking for?

The Maintec team will be happy to help you!

You can visit us in one of our international offices, e-mail us or leave your resumé.