Elektrotechniky jeřábů (STAHL) - BELGIE

Country: Belgium – Education level: Vocational

Job Description technical vacancy Elektrotechniky jeřábů (STAHL) - BELGIE

Pro našeho belgického partnera hledáme zkušené elektrotechniky jeřábů (STAHL).

Nabízíme stabilní a dobře placenou práci na základě belgické smlouvy.

Požadavky:

• Komunikativní úroveň anglického nebo holandského jazyka či německého nebo francouzského
Finanční podmínky:
• Atraktivní plat: 15,16 € hrubého / hod. + potravinové lístky 5-6 € / den
• Bonus: třináctý plat, peníze domů, cestovné, rodinné přídavky, zdravotní a úrazové pojištění
• Možnost dělat přesčasy a práci v sobotu
• All-time (40 hodin)
• Úhrada za první příjezd do Belgie (€ 125)
• Placená dovolená
• Ubytování v blízkosti pracoviště

Náplň práce:
• Diagnostikovat jeřáby (Stahl) za použití měřicích nástrojů
• Oprava elektrických poruch (220-380V) nebo mechanických
• Výměna a oprava osvětlení
• Oprava elektrických obvodů a pokládání nových kabelů
• Instalace elektrických skříní
• pracovat až do 20 m
• MIG-MAG

Pokud máte o pozici zájem, zašlete nám Váš životopis v jednom z uvedených cizích jazyků na zdenek.jasek@maintec.net.

Other information

Education level:
Vocational
Sectors:
Mechanical Engineering
Working time:
Full Time

Do you have questions about this vacancy?

Contact:
Maintec Kladno
Contact address:
Suchardova 694
Zipcode:
272 01
Location:
Kladno
Phone number:
+420 737 033 714
zdenek.jasek@maintec.net

Not found what you were looking for?

The Maintec team will be happy to help you!

You can visit us in one of our international offices, e-mail us or leave your resumé.