Koordinátor transportního oddělení - Kladensko

Country: Czech Republic – Education level: High school

Job Description technical vacancy Koordinátor transportního oddělení - Kladensko

Pro našeho zákazníka v lokalitě Praha západ, zahraniční transportní společnost hledáme uchazeče na pozici: Koordinátor transportního oddělení

Pracovní náplň:

- komunikace s řidiči kamionů

- denní evidence ujetých km a tankování jednotlivých kamionů - souhrn 1x týdně

- kalkulace stravného řidičům

- evidence, inventury, fyzický příjem a výdej zboží ze skladu pracovního oblečení, ochranných pomůcek pro řidiče a personál v centrále, komunikace s dodavateli

- příprava dokumentů pro STK

- komunikace se zákazníky a spolupracovníky v rámci administrativní a organizační podpory asistence manažerovi oddělení

Požadavky:

- středoškolské vzdělání a komunikativní NJ nebo AJ

- práce v MS Office, administrativní pečlivost a systematičnost, verbální obratnost a

- organizační zdatnost

- nástup ihned

Nástupní plat 20.000,-Kč.

V případě zájmu o tuto pracovní nabídku zasílejte vaše CV na zdenek.jasek@maintec.net

Other information

Education level:
High school
Sectors:
Various
Working time:
Full Time

Do you have questions about this vacancy?

Contact:
Maintec Kladno
Contact address:
Suchardova 694
Zipcode:
272 01
Location:
Kladno
Phone number:
+420 737 033 714
zdenek.jasek@maintec.net

Not found what you were looking for?

The Maintec team will be happy to help you!

You can visit us in one of our international offices, e-mail us or leave your resumé.