Marketinkový specialista nových výrobků v potravinářství - Kladensko

Country: Czech Republic – Education level: High school

Job Description technical vacancy Marketinkový specialista nových výrobků v potravinářství - Kladensko

Požadujeme:

SŠ/VŠ marketing/ekonomie

Potravinářský segment - preferován

Anglický jazyk aktivně slovem i písmem

PC MS Office – Excel, prezentační programy

ŘP B – min. 1 den v týdnu výjezd (sledování konkurence)

Aktivní, kreativní a organizačně zdatná osobnost

Náplň práce:

Podílí se na vedení projektu ke každému novému produktu ve stádiu vývoje a přípravy

Správa informační banky, vzorků produktů, fotodokumentace, zajištění testování

Příprava podkladů a prezentací, pravidelných reportů, průzkum trhu

Spolupráce s vnitřními útvary společnosti – výroba, kvalita, sklad, obchod i marketing

Nabízíme:

Odpovídající ohodnocení

Připojištění/5 týdnů dovolené/stravenky

Nástup možný po domluvě

Lokalita Kladno

V případě zájmu CV zasílejte na hana.simova@maintec.net

Other information

Education level:
High school
Sectors:
Various
Working time:
Full Time

Do you have questions about this vacancy?

hana.simova@maintec.net

Not found what you were looking for?

The Maintec team will be happy to help you!

You can visit us in one of our international offices, e-mail us or leave your resumé.