MIG/MAG svářeči (svářecí automaty) - BELGIE

Country: Belgium – Education level: Vocational

Job Description technical vacancy MIG/MAG svářeči (svářecí automaty) - BELGIE

Pro našeho klienta, belgickou strojní společnost, hledáme uchazeče na pozici MIG/MAG svářečů. Hledáme ideálně 2 svářeče s 1 autem.

Co bude Vaším úkolem?

  • sváření automatickými a poloautomatickými svářecími stroji
  • občasné kontroly a úpravy svárů provedených automatem
  • dodržování BOZP

Co od Vás očekáváme?

  • znalost komunikativní angličtiny nebo němčiny podmínkou (tj. uchazeč se musí umět sám domluvit a zná technickou terminologii)
  • platné svářečské státní zkoušky MIG/MAG
  • znalost práce a praxe s automatickými a poloautomatickými svářecími stroji, a to alespoň několik let
  • schopnost pracovat s důrazem na kvalitu a pracovat podle technických nákresů
  • samostatnost
  • ochotu pracovat na dvousměnný provoz (ranní & odpolední - 15:00 - 23:00)

Co Vám můžeme nabídnout?

  • práci na belgickou smlouvu na dobu určitou (nelze na živnostenský list)
  • mzdu 13,2€ hrubého na hodinu + 15% příplatek za odpolední směnu
  • pomoc se zařízením ubytování (zaměstnanec si ho platí sám, tj. 65€ týdně),
  • přístup k internetu v místě ubytování zdarma
  • sociální příspěvky podle belgického zákona

Máte-li zájem o tuto nabídku práce, zašlete prosím Váš životopis (v CZ/SK a AJ) společně s referencemi z Vašich předchozích zaměstnání na e-mail: petr.petrak@maintec.net

Other information

Education level:
Vocational
Sectors:
Construction
Working time:
Full Time

Do you have questions about this vacancy?

Contact:
Petr Petrák
petr.petrak@maintec.net

Not found what you were looking for?

The Maintec team will be happy to help you!

You can visit us in one of our international offices, e-mail us or leave your resumé.