Monter palet (Belgia)

Country: Belgium – Education level: Basic level

Job Description technical vacancy Monter palet (Belgia)

Dla naszego klienta, znanej belgijskiej firmy, poszukujemy osób na stanowisko:

Obowiązki:

  • Praca przy produkcji
  • Produkcja drewnianych palet, drewnianych spodów, drewnianych opakowań projektowanych na zamówienie, pudeł i sklejek
  • Montaż palet za pomocą gwoździarki

Wymagania:

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • Umiejętność obsługi gwoździarki
  • Zdolność do ciężkiej pracy fizycznej
  • Znajomość zasad procesu produkcji
  • Chęć do działania

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Legalne zatrudnienie na warunkach belgijskich
  • Dodatek wakacyjny (15.38% rocznych zarobków brutto)
  • Premię roczną (8,15% rocznych zarobków brutto)
  • Dodatek rodzinny
  • Pozostałe premie i bonusy zgodnie z przepisami obowiązującymi w Belgii
  • Załatwienie wszystkich formalności związanych z zatrudnieniem w Belgii
  • Stałą opiekę polskojęzycznych koordynatorów
  • Zwrot kosztów przejazdu do Belgii do kwoty 125€
  • Zakwaterowanie: płatne 65€/tydzień
  • Ubranie robocze

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV, referencji oraz wszelkich dokumentów potwierdzających posiadane doświadczenie i uprawnienia na adres:

praca@maintec.net

Prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmy z Grupy Humares. Przesłanie aplikacji jest równoznaczne z udzieleniem zgody na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb realizacji procesu rekrutacji oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz.U. 2016 r. poz. 922).

Other information

Education level:
Basic level
Sectors:
Mechanical Engineering
Working time:
Full Time

Do you have questions about this vacancy?

Not found what you were looking for?

The Maintec team will be happy to help you!

You can visit us in one of our international offices, e-mail us or leave your resumé.