Programátor C++

Country: Czech Republic – Education level: Vocational

Job Description technical vacancy Programátor C++

Pro našeho zákazníka, českou společnost z oblasti vývoje, výroby a prodeje SW pro chemické laboratoře, hledáme vhodného kandidáta na výše uvedenou pozici.

Pracovní náplň:

  • Vývoj online řídících modulů
  • Další vývoj systému pro sběr a vyhodnocení dat

Požadujeme:

  • Pokročilou znalost a praxi s programováním v C++
  • Znalost MFC, API Windows
  • Praxi s programováním nedatabázového charakteru
  • Chuť učit se novým věcem
  • Komunikativní angličtina vítána

Nabízíme:

  • Pružnou pracovní dobu
  • Nástup dohodou
  • Odpovídající finanční ohodnocení + roční bonusy
  • Přátelské pracovní prostředí v menším kolektivu
  • Firmení vzdělávání - jazykové kurzy

Své životopisy zasílejte na email josef.hlavaty@maintec.net. Vhodné uchazeče kontaktujeme obratem.

Other information

Education level:
Vocational
Sectors:
Various
Working time:
Full Time

Do you have questions about this vacancy?

Contact:
Josef Hlavatý
Contact address:
Osvob. pol. vězňů 570/577
Zipcode:
272 01
Location:
Kladno
Phone number:
+420 731 526 289
josef.hlavaty@maintec.net

Not found what you were looking for?

The Maintec team will be happy to help you!

You can visit us in one of our international offices, e-mail us or leave your resumé.