Programátor PLC / Konstruktér SW

Country: Czech Republic – Education level: High school

Job Description technical vacancy Programátor PLC / Konstruktér SW

Pro našeho významného zákazníka hledáme do výrobního týmu kandidáta na pozici Programátor PLC / Konstruktér SW

Pracovní náplň:

  • Samostatné zpracování SW – elektro části mostového jeřábu
  • Technické vyjasnění zakázky
  • Programování ovládacího a komunikačního programu
  • Uvedení strojního zařízení (mostového jeřábu) do provozu v dílně (ve výrobním závodě ve Slaném) a u zákazníka (kdekoliv po světě).

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ elektrotechnického směru
  • Zkušenost s programováním PLC (STEP7 a TIA Portal výhodou), vhodné i pro absolventy
  • NJ aktivně slovem i písmem, AJ pasivní znalost
  • ŘP sk. B

Nabízíme:

  • Perspektivní a stabilní práci u strojírenské firmy
  • Zajímavou a různorodou práci
  • 25 dnů dovolené
  • Jazykové kurzy
  • Průžná pracovní doba
  • Příspěvek na stravování
  • Roční odměna a vánoční bonus

V případně zájmu vaše životopisy zasílejte na hana.simova@maintec.net. Tel.: 731 526 297

Other information

Education level:
High school
Sectors:
Various
Working time:
Full Time

Do you have questions about this vacancy?

Contact:
Maintec Kladno
Contact address:
Suchardova 694
Zipcode:
272 01
Location:
Kladno
Phone number:
+420 731 526 297
hana.simova@maintec.net

Not found what you were looking for?

The Maintec team will be happy to help you!

You can visit us in one of our international offices, e-mail us or leave your resumé.