Seřizovač - Uherské Hradiště a Bzenec

Country: Czech Republic – Location: Uherské Hradiště a Bzenec – Education level: Vocational

Job Description technical vacancy Seřizovač - Uherské Hradiště a Bzenec

Pro mezinárodní výrobní společnost se sídlem v Uherském Hradišti a Bzenci hledáme vhodné kandidáty na pozici Seřizovač.

Náplň práce:

  • zodpovídá za seřízení stroje dle předepsaných technologických parametrů
  • zodpovídá za správné nastavení a seřízení stroje
  • ovládá řídící systém strojů
  • identifikuje poruchy a jejich příčiny
  • odstraňuje menší závady a provádí drobnou údržbu

Co požadujeme:

  • SOU/SŠ v oboru strojním nebo elektro
  • zkušenosti s obsluhou a seřizováním strojů výhodou
  • manuální zručnost, smysl pro práci v týmu
  • flexibilita pro nepřetržitý provoz

Co nabízíme:

  • zázemí stabilní prosperující firmy
  • mzda 72Kč/hod. + příplatky za odpolední, noční, přesčasovou práci + 15% motivační bonus, + stabilizace
  • firemní dopravu do zaměstnání a zpět
  • možnost odborného a kariérního růstu

Máte-li zájem o tuto pozici, zašlete prosím Váš životopis na e-mail: leos.fikeis@maintec.net

Other information

Location:
Uherské Hradiště a Bzenec
Education level:
Vocational
Sectors:
Mechanical Engineering
Working time:
Full Time

Do you have questions about this vacancy?

Contact:
Leoš Fikeis
Contact address:
Kvítkova 3687/52
Zipcode:
760 01
Location:
Zlín
Phone number:
+420731526255
leos.fikeis@maintec.net

Not found what you were looking for?

The Maintec team will be happy to help you!

You can visit us in one of our international offices, e-mail us or leave your resumé.