Servisní technik do Olomouce

Country: Czech Republic – Location: Olomouc – Education level: Vocational

Job Description technical vacancy Servisní technik do Olomouce

Pro našeho klienta hledáme vhodného kandidáta na pozici SERVISNÍ TECHNIK do Olomouce.

Pracovní doba: 7:00 - 15:30

Náplň práce:

  • po proškolení provádění servisních oprav na různých strojích
  • technická podpora zákazníkům

Kvalifikace a požadavky:

  • SŠ technického směru (elektrotechnika, slaboproud) nebo vyučen (elektro, autoelektrika)
  • zkušenosti s opravami elektromotorů, strojů a zařízení výhodou
  • praxe se servisem stavební techniky výhodou
  • základní znalosti mechaniky a hydrauliky
  • znalosti spalovacích motorů výhodou
  • uživatelská znalost práce s PC (MS Windows, Internet)
  • vyhláška 50 výhodou
  • řidičský průkaz skupiny B nebo C nebo T
  • bydliště v Olomouci
  • čistý trestní rejstřík
  • základní znalost Nj nebo Aj výhodou
  • přesnost-spolehlivost
  • logické a kombinační schopnosti
  • manuální zručnost
  • schopnost samostatné práce-ochota učit se
  • flexibilita
  • vysoké pracovní nasazení a loajalita

Nabízíme zaměstnání ve stabilní společnosti na pracovní smlouvu, zajímavé finanční ohodnocení, systém firemních bonusů a benefitů, stravenky, dodatkovou dovolenou, systém školení.

Nástup: ihned, případně dohodou

Těšíme se na váš životopis.

Other information

Location:
Olomouc
Education level:
Vocational
Sectors:
Mechanical Engineering
Working time:
Full Time

Do you have questions about this vacancy?

Contact:
Leoš Fikeis
Contact address:
Kvítkova 3687/52
Zipcode:
760 01
Location:
Zlín
Phone number:
+420731526255
leos.fikeis@maintec.net

Not found what you were looking for?

The Maintec team will be happy to help you!

You can visit us in one of our international offices, e-mail us or leave your resumé.