Servisní technik elektro - manipulační a zdvihací technika - Severní Morava

Country: Czech Republic – Education level: Vocational

Job Description technical vacancy Servisní technik elektro - manipulační a zdvihací technika - Severní Morava

Pro našeho klienta, mezinárodní společnost v regionu Kladno hledáme vhodného uchazeče na výše uvedenou pozici.

Popis pozice:

Provádí instalaci u zákazníka - nové zařízení Provádí servisní práce u zákazníka na stávajícím zařízení Zaškoluje personál zákazníka V rámi oddělení servisu spolupracuje s ostatními útvary výrobní společnosti Dle pokynů nadřízeného komunikuje se zákazníky o průběhu servisních zásahů Vede příslušnou administrativní a technickou agendu

Kvalifikace a požadavky:

  • Vyučen silnoproudá nebo slaboproudá elektrotechnika
  • Vyhláška 50 min. paragraf 6
  • Praxe min. 3 roky - manipulační,zdvihací či ovládací technika výhodou MS Office a kladný vztah a zkušenosti s výpočetní technikou (programy pro nastavování frekvenčních měničů a podobných el. zařízení) ŘP B, E(výhodou) Výborná kondice, práce i venku a ve výškách Ochota cestovat

Nabídka:

Nadstandardní ohodnocení, hrazení přesčasů a diet 13. platů, vánoční bonus, penzijní připojištění 5 týdnů dovolené Stravování ve firmě Zázemí mezinárodní společnosti s dlouholetou působností a dalším významným rozvojem pro rok 2015. Nástup IHNED Hana.Simova@maintec.net

tel: 731 526 297, ozveme se vhodným kandidátům

Other information

Education level:
Vocational
Sectors:
Mechanical Engineering
Working time:
Full Time

Do you have questions about this vacancy?

Contact:
Maintec Kladno
Contact address:
Suchardova 694
Zipcode:
272 01
Location:
Kladno
Phone number:
+420 731 526 297
hana.simova@maintec.net

Not found what you were looking for?

The Maintec team will be happy to help you!

You can visit us in one of our international offices, e-mail us or leave your resumé.