Przejdź do głównej treści

Mechanik maszyn rolniczych (Belgia)

Wykształcenie: Zawodowe

Opis stanowiska technical vacancy Mechanik maszyn rolniczych (Belgia)

Dla naszego klienta, znanej belgijskiej firmy zajmującej się sprzedażą i serwisem maszyn rolniczych, poszukujemy pracowników na stanowisko:

Obowiązki:

  • naprawa i serwis maszyn rolniczych takich jak: traktory, spycharki wiązarki do słomy, itp.
  • naprawa pod względem mechanicznym, hydraulicznym, elektrycznym
  • spawanie MIG/MAG
  • wymiana cylindrów, naprawa skrzyni biegów, wymiana pasków, olejów
  • naprawa silników (montaż, demontaż silnika, uszkodzonych części silnika)
  • naprawa pomp hydraulicznych, wymiana osi
  • naprawa instalacji na podstawie planów instalacji elektrycznej

Wymagania:

  • Min. 3 letnie doświadczenie w naprawie maszyn rolniczych
  • Wykształcenie techniczne
  • Dobra znajomość języka angielskiego – warunek konieczny
  • Doświadczenie w spawaniu MIG/MAG
  • Mile widziane – prawo jazdy kat. C/E

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie: 14-15€ brutto/h
  • legalne zatrudnienie na warunkach belgijskich
  • dodatek wakacyjny (15.38% rocznych zarobków brutto)
  • premię roczną (8.15% rocznych zarobków brutto)
  • dodatek rodzinny
  • pozostałe premie i bonusy zgodnie z przepisami obowiązującymi w Belgii
  • załatwienie wszystkich formalności związanych z zatrudnieniem w Belgii
  • stałą opiekę polskojęzycznych koordynatorów
  • zwrot kosztów przejazdu do Belgii do kwoty 125€
  • zakwaterowanie: płatne 65€/tydzień
  • pracę na dłuższy okres czasu
  • ubranie robocze

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV, referencji oraz wszelkich dokumentów potwierdzających posiadane doświadczenie i uprawnienia na adres e-mail: praca@maintec.net

Prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmy z Grupy Humares. Przesłanie aplikacji jest równoznaczne z udzieleniem zgody na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1996 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U. z 2016., poz. 922).

Certyfikat KRAZ nr 275

Więcej szczegółów

Wykształcenie:
Zawodowe
Sektory:
Motoryzacja
Godziny pracy:
Pełny etat

Czy masz jakieś pytania dotyczące tej oferty?

praca@maintec.net

Nie znalazłeś tego, co Cię interesuje?

Zespół Maintec służy pomocą!

Odwiedź nas w jednym z naszych biur, skontaktuj się przez e-mail lub zostaw swoje CV

More international jobs

More international jobs, written in English, can be found on our international portal