Przejdź do głównej treści

Programista Tokarki CNC - Fanuc (Holandia)

Wykształcenie: Zawodowe

Opis stanowiska technical vacancy Programista Tokarki CNC - Fanuc (Holandia)

Dla naszego klienta, znanej holenderskiej firmy poszukujemy pracowników na stanowisko:

Obowiązki:

  • Programowanie, ustawianie tokarek CNC oraz wytwarzanie duzych produktów w systemie Fanuc (Fagor)
  • Przeprowadzanie kontroli i tworzenie raportów jakościowych
  • Prowadzenie pomiarów w trakcie, jak i po obrobieniu wyrobu
  • Praca z rysunkiem technicznym
  • Praca w systemie dwuzmianowy

Wymagania:

  • Min. 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w programowaniu małych serii produkcyjnych
  • Duża dokładność
  • Znajomość oprogramowania Fanuc
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub holenderskiego

Oferujemy: •

  • Legalny kontrakt na warunkach holenderskich
  • Wypłata tygodniowa od € 430,00 netto/40 h (możliwe nadgodziny- ekstra płatne)
  • Wypłacanie bonusów wakacyjnych oraz urlopowych
  • Darmowe zakwaterowanie
  • Pomoc w załatwieniu wszelkich formalności oraz stała opieka lokalnego koordynatora

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV, referencji oraz wszelkich dokumentów potwierdzających posiadane doświadczenie i uprawnienia na adres mailowy:

praca@maintec.net

Prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, a także w celu przyszłych rekrutacji przez firmy z Grupy Humares. Przesłanie aplikacji jest równoznaczne z udzieleniem zgody na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o Ochronie danych Osobowych (Dz. U. z 2016 r. Nr. 101, poz. 926 ze zm.). Certyfikat KRAZ nr 275

Więcej szczegółów

Wykształcenie:
Zawodowe
Sektory:
Przemysł
Godziny pracy:
Pełny etat

Czy masz jakieś pytania dotyczące tej oferty?

Nie znalazłeś tego, co Cię interesuje?

Zespół Maintec służy pomocą!

Odwiedź nas w jednym z naszych biur, skontaktuj się przez e-mail lub zostaw swoje CV

More international jobs

More international jobs, written in English, can be found on our international portal